Hokkasoft Haber Yazılımı Satış SözleşmesiMadde 1
İşbu sözleşme, Hokkasoft Bilişim San. Tic. Ltd. Şti.  (Sözleşmenin bundan sonraki bölümlerinde kısaca “Hokkasoft” olarak anılacaktır.) ile Hokkasoft tarafından sağlanan hizmetleri satın alan müşteriler (bundan sonra kısaca “Müşteri” olarak anılacaktır.) arasında akdedilmiştir. Adres: Fevzi Çakmak Mah. Şule Sk. No:4/B Pendik / İstanbul

Madde 2
Haber yazılımı domaini tarafınıza aittir ve kurulum ödemeniz banka hesaplarımıza ulaşmadan yapılmaz.


Madde 3
Haber yazılımı kurulum sonrası 7 gün içerisinde iptal edilirse paranız tamamen iade olunur.


Madde 4
Haber yazılımı kurulum süresi 1-24 saat arasında gerçekleşir.

Madde 5
Bir yılın dolması sonrası yenileme ve Hosting (konuk etme) hizmetleri için o dönemde belirlenecek maliyetleri Hokkasoft belirlemektedir.


Madde 6
Sözleşme dönemi ürün aktif süresince geçerlidir ve taraflardan biri, diğerinden yazılı imza almadan sözleşme fesih edilemez

Madde 7
+18,adult,iddaa kupon satış hesabı yada yasa dışı kumar vb Haber Yazılımı kullanan müşterimiz ödeme iadesi olmadan iptal edilir.


Madde 8
Haber yazılımı yıl içerisinde yapılacak güncelleme ve/veya ek modülleri müşteri (resmi zorunluluk halleri haric) isterse kullanmayabilir. Kullanım talep edilirse o dönem de belirtilen ücretler müşteri güncelleme ve/veya ek modül hizmeti olarak ödeme talep edilir.


Madde 9
Hizmette bulunan, eklenen, çıkartılan bilgi, belge ve yazılımların kurulumu, lisansların ayarlanması, yazılımların kullanımı ile ilgili çıkacak bütün sorunlar müşterilerin sorumluluğunda olup tüm belirtilen bu detaylarda oluşacak sorunlardan Hokkasoft hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz.

Madde 10
İnternetin omurgasını oluşturan firmalardan, sunucu arızalarından, veri merkezlerinden veya müşteri hatalarından kaynaklanan arızalar ve bakım çalışmaları vb. her türlü mücbir sebepten kaynaklanan kesintilerinden sorumlu değildir.

Madde 11
Sözleşmeye konu olan yazılım ve/veya hizmetlerin ücreti, sipariş esnasında o anki bedeller üzerinden hesaplanan ücrettir. Müşteri’nin bu ücreti, Hokkasoft tarafından belirtilen banka hesaplarına ödemesi sonrası, 1-5 saat içerisinde.

Madde 12
Haber Yazılımı'nın kurulumu Hokkasoft tun kendi sunucularına yapılır. Hokkasoft tarafından kullanıcıya hosting bilgileri verilmez, Müşteri tarafından, kendi belirlediği 1(bir) adet domaine (alan adına) DNS tanımlaması yapılır.Hokkasoft destek panelinden yalnızca mail tanımlaması yapılır.
Haber Yazılımı Yönetim Paneli şifreleri dışında şifre veremez.

Madde 13
İlk yıl ücretsiz sunulan hosting hizmeti aylık 150 GB Trafik, Yıllık 5 GB Web alanı, kullanılmasını kapsar. Hokkasoft Hosting Hizmeti değerlerini dilediği zaman değiştirme ve/veya sebep belirtmeden iptal etme hakkına sahiptir. 

Madde 14
Özel tasarım ve isteklerde yapılacak frontend ve backend işleri Hokkasoft kendi uygun görüldü biçimde kodlanmaktadır, müşteri sonradan değişim yapar yada iptal ederse ödemenin tamamını yapmak zorundadır.

Madde 15
Alt yapı kaynaklı problemler ve bakım çalışmaları dışında, Müşteri haber sitesinin açık duracağını taahhüt eder. Ancak saldırı, hack veya sunucu hizmeti aldığı Firma kaynaklı sorunlardan sorumlu tutulamaz. Müşteri sitesinin saldırı alması durumunda yayını kesilir, saldırı koruması artı bir hizmettir talep halinde ücretine mukabil hizmet aktif edilir.

Madde 16
Hokkasoft gerek gördüğü taktirde yeni maddeler< ve/veya alt başlıklar ekleyebilir, çıkartabilir ya da maddeler üzerinde değişiklik yapabilir. Müşteri bu değişiklikleri önceden kabul ettiğini beyan ve taahhüt eder.

Madde 17
Haber yazılımı, web sitesinin kapanması, erişim sağlanamaması veya hacklenmesi durumunda 7/24 ücretsiz telefon desteği alabilir.Bunun dışındaki problemler için mesai saatleri içerisinde EMAIL (merhaba@hokkasoft.com) / TICKET desteği verileceğini kabul ve beyan eder. Ticket ve Mail desteği taleplerine 24 saat içinde yanıt vermekle yükümlüdür.

Madde 18
Müşteri'nin hizmetini sonlandırmayı istemesi halinde Müşteri, Hokkasoft'dan web sitesi ile ilgili yedekleri sadece Resim ve Veritabanı (sql) olarak alabilir.

Madde 19
Haber Yazılımı için kullandırtacağı sunucularının yedeğini, yine kedisinin belirlediği aralıklarla almaktadır. Ancak alınan yedeklerde herhangi bir problem olmasından dolayı kaynaklanabilecek aksaklıklardan kesinlikle sorumlu değildir. Yedek sorumluluğu tamamiyle Müşteri'ye aittir.

Madde 20
Haber Yazılımı şikayet konuları Hokkasoft telefonları ve mailleri dışında kabul edilmemektedir.Aksi takdirde herhangibir sitede yazılı yada görsel şikayet açılır ise Hokkasoft Türkiye Cumhuriyeti Savcılığına suç duyurusunda bulunabilir.

Fevzi Çakmak Mah. Şule Sk. No:4
Pendik, İstanbul
Bizi Arayın
0216 397 84 32
Email
merhaba@hokkasoft.com

İLETİŞİM FORUMU

© 2018 Hokkasoft - Haber Yazılımı